IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Emociju mini pūce

100 100 2
SKU: 99-1000177831
Pieejams tikai veikalos
Photo
Video
-40%

Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūce ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust un atklāt savas jūtas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi iepriecināt ar kaut ko jauku.

Emociju mini pūce

Pilna cena: €7,99


Īpašā cena: €4,79

Club5*: €4,55
Skatīt

Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūce ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust un atklāt savas jūtas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi iepriecināt ar kaut ko jauku.

Vairāk
Preces informācija

PŪCE IKVIENAM NOSKAŅOJUMAM

Gudra pūce zina, ka izpratne par emocijām ir pamats veselīgām attiecībām gan ar sevi, gan citiem. Tagad gan jums, gan jūsu mīļajiem ir pieejams mīksts un mīlīgs pavadonis, kas ir pilnībā mazgājams, pietiekami mazs, lai visur dotos līdzi, un vienmēr gatavs samīļoties.

Emociju pūces nav parastas plīša rotaļlietas bērniem. Katra iemieso kādu emociju, palīdzot bērniem atpazīt, izprast un paust savas emocijas.

Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl Dormeo Emotion Owl

EMOCIJU APGŪŠANA KOPĀ AR DRAUGU

Bērnam augot un izzinot pasauli, ir jāiepazīst arī emocijas un jāsaprot, kā tās veiksmīgi vadīt. Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūces sniedz iespēju sajūtu pasauli iepazīt drošā un jautrā veidā. Iepazīstiet bērnu (un savus) jaunos draugus — Dormeo emociju mini pūces — aptuveni 16 cm lielas mīkstas rotaļlietas, kas jūs sirsnīgi samīļos.

 • Dormeo Emotion Owl

  Yuppi-Hoo

  Yuppi-Hoo ir krāsainā pūce. Tai visa pasaule ir aizraujošu brīnumu un piedzīvojumu pilna, kas to vien gaida, lai tie tiktu atklāti. Viss ir iespējams!

  VARAVĪKSNE ir cerības, veiksmes un panākumu simbols; un arī apzīmē dažādu emociju paleti. Lai gan katra krāsa un emocijas ir atšķirīgas, saplūstot, tās rada daudzkrāsainu jautrības, daudzveidības un optimisma pasauli.

 • Dormeo Emotion Owl

  Dully-Hoo

  Dully-Hoo ir melnbaltā pūce. Tā iemācīs, ka mēs visi dažreiz garlaikojamies un tas ir tikai normāli, jo tieši garlaikošanās veicina radošumu, iztēli un paver durvis uz interesantāku ikdienu.

  MELNBALTS ir neitrāls, bet spēcīgs, vienmērīgs un līdzsvarots tonis, jo tas ir kompromiss starp melno un balto. Kombinācijā ar tumšāku krāsu tas kļūst dramatiskāks un noslēpumaināks, bet tas vienmēr ir aktuāls.

 • Dormeo Emotion Owl

  Shoo-Shoo

  Shoo-Shoo ir drosmīgā pūce. Tā palīdz pārvarēt visas bailes un īpaši drosmīgi cīnās ar sliktiem sapnīšiem. Naktī Shoo-Shoo turiet cieši piespiestu sev klāt — ja rādīsies murgi, tā pateiks „šū!“ un tādējādi aizbiedēs visus sliktos sapņus tālu prom. Shoo-Shoo pasargās un parūpēsies par drošības sajūtu.

  PELĒKĀ KRĀSA ir vienīgā krāsa, kurai nepiemīt tiešas psiholoģiskās īpašības. Tā ir vēsa, miera un līdzsvara krāsa, kas neraisa emocijas un neietekmē noskaņojumu — tiek uzskatīta ne tikai par blāvu un netīru, bet arī formālu, konservatīvu un izsmalcinātu. Tā kā šī krāsa neietekmē ne noskaņojumu, ne emocijas, tā ir stabila un rada miera un līdzsvara sajūtu, kas ļauj atpūsties no haotiskās pasaules. Tā ir vienmēr aktuāla un praktiska krāsa.

 • Dormeo Emotion Owl

  Yuu-Hoo

  Yuu-Huu ir priecīgā pūce. Tā itin visā saredz tikai labo, tāpēc tās optimisms un prieks pārņems arī jūs! Yuu-Huu palīdzēs saskatīt labo sev apkārt... Vai šodien bija saulaina diena? Yuu-Huu! Vai saņēmi uzslavu? Yuu-Huu! Vai šodien pasmaidīji vismaz piecas reizes? Yuu-Huu, tas ir lieliski! Yuu-Huu palīdzēs pievērt acis un saprast, ka pasaulē ir tik daudz, par ko priecāties.

  DZELTENĀ KRĀSA ir visdzīvespriecīgākā no visām krāsām. Tā atspoguļo gudrību un laipnību, izstaro siltumu, prieku, entuziasmu, jautrību un iedvesmu. Dzeltenā krāsa ir relatīvi gaišāka krāsa, un tāpēc tai piemīt atsvaidzinoša iedarbība. Ņemot vērā, ka tā arī ietekmē atmiņu, motivāciju un uzmanību, šī krāsa ir piemērota izmantošanai bērnistabās. Tomēr pārāk intensīvs dzeltenais tonis var izraisīt saspringumu un dusmas.

 • Dormeo Emotion Owl

  Loony-Coo

  Loony-Coo ir palaidnīgā pūce, vienmēr gatava jautrībai. Tā parūpēsies, lai naktīs nekad nav garlaicīgi. Pūce pieaicinās draiskos un jautros sapņus, lai vienmēr rosinātu iztēli un bērns katru rītu pamostos ar smaidu sejā. Kopā ar Loony-Coo sapņojiet uz nebēdu! Loony-Coo atgādinās, kā saglabāt bērnišķīgās nebēdnības dzirksti un, ka dzīvei jābūt kaut nedaudz trakulīgai!

  ROZĀ KRĀSA pozitīvi ietekmē fizisko pašsajūtu. Tā ir nomierinoša, silta un dziedinoša. Psiholoģiski šī ir spēcīga krāsa. Tā simbolizē dzīvības procesu nepārtrauktību, kā arī sievišķību. Centieties nelietot rozā krāsu pārāk daudz, jo tā var radīt nogurdinošu un nomācošu efektu. Kautrīgu un intravertu bērnu istabās tā var vēl vairāk pastiprināt šīs rakstura iezīmes. Tomēr mazākās devās šī krāsa izstaro siltumu un mieru.

 • Dormeo Emotion Owl

  Blu-Blu

  Blu-Blu ir miegainā pūce un palīdzēs iemigt arī Tev. Pirms miega pastāsti Blu-Blu par visu, kas šajā dienā noticis, un ko esi redzējis. Apskauj to labākiem sapnīšiem! Blu-Blu vienmēr ir gatava palīdzēt un saldi nosnausties.

  ZILĀ KRĀSA ir vēsa un patīkama, un tās nomierinošās iedarbības dēļ krāsa ir piemērota lietošanai aktīvu un enerģisku bērnu istabās: tā pazemina ķermeņa temperatūru, asinsspiedienu un pulsu, rada apmierinātības, plašuma un komforta sajūtu. To bieži iesaka lietot bērnistabās, jo īpaši zīdaiņu istabās, jo zilā krāsa palīdz mazulim vieglāk un mierīgāk iemigt.

EMOCIONĀLĀS VESELĪBAS PRIEKŠROCĪBAS

Pētījumi rāda, ka emocionālā veselība var palīdzēt dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi. Cilvēkiem, kuri spēj vadīt savas emocijas un izprot citu emocijas, ir:

 • laimīgākas un stabilākas attiecības,
 • augstāka pašapziņa un pozitīvāks skatījums gan uz sevi, gan pasauli kopumā,
 • veiksmīgāki rādītāji gan skolā, gan darbā,
 • mazāk uzvedības problēmu,
 • labākas koncentrēšanās spējas.
Dormeo Emotion Owl

DAĻA NO JAUNĀ PIEDĀVĀJUMU KLĀSTA BĒRNIEM UN TIEM, KURI SIRDĪ JAUNI

Dormeo emociju mini pūces ir daļa no kolekcijas, kurā ir arī 3-vienā komplekts ar (33 cm) Dormeo Hoo-Hoo emociju pūci, kuru var izmantot kā rotaļlietu, spilvenu vai pieskaņotu, mīkstu flīsa pledu vai dvieli un baudīt saldus sapņus, lai kur jūs atrastos. Vai jums jau ir savs komplekts?

Dormeo Emotion Owl

DORMEO HOO-HOO EMOCIJU PŪCES 3-VIENĀ

Mīksta rotaļlieta, spilvens, pleds (130x180 cm) vai dvielis (75x130 cm). Tās ir pieejamas tādās pašās krāsās kā Dormeo Hoo-Hoo emociju mini pūces.

NOKLIKŠĶINIET ŠEIT, LAI UZZINĀTU VAIRĀK >>

 • Dormeo Emotion Owl

  Yuppi Hoo

 • Dormeo Emotion Owl

  Dully Hoo

 • Dormeo Emotion Owl

  Yuu Hoo

 • Dormeo Emotion Owl

  Blu Blu

 • Dormeo Emotion Owl

  Shoo Shoo

 • Dormeo Emotion Owl

  Loony Coo

EMOCIJU PŪCES IR IEKAROJUŠAS TŪKSTOŠIEM CILVĒKU SIRDIS

Neliels ieskats pūcīšu ikdienā:

 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
 • Dormeo Emotion Owl
Tehniskā informācija
Dormeo līnija Trends
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Izmēri augstums - 16 cm; platums - 14 cm
Materiāls 100% poliesters
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu, izmantojot mūsu uzticamo sadarbības partneru “Aizdevums. lv”, “INBANK Latvija” un “ESTO LV“ piedāvājumus. Izvēloties “ESTO LV“ pakalpojumu, kreditēšanas līgumu iespējams noslēgt tiešsaistē. Izvēloties “Aizdevums. lv” un “INBANK Latvija” kreditēšanas iespēju, ar Jums sazināsies mūsu konsultants. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, zvanot pa tālruni 67807674, rakstot uz info@top-shop.lv.

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.: 4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

Līzinga nosacījumi

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.: 40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

"ESTO LV " AS
Reģ.Nr.: 40103050993
Adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Riga, LV-1039

Līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (2 Atsauksme(s))

5

2 Atsauksme(s)

2 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Vita

www.dormeo.lv

Ļoti patīk.
Mazmeitiņa ļoti priecīga par mazajām pūcītēm un lielo komplektu.

Lida

www.top-shop.lv

Patīk
Mini pūcīte ļoti patīk mazmeitai,esmu ļoti apmierināta.Paldies.