IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Emociju mini pūce II

Photo
Video

Dormeo emociju mini pūce II ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust un atklāt savas jūtas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi iepriecināt ar kaut ko jauku.

Emociju mini pūce II
€7,99
Club5*: €7,59
Prece pieejama pasūtīšanai.
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
Skatīt

Dormeo emociju mini pūce II ir brīnišķīga dāvana ikvienam, jaunam vai vecam, kurš nebaidās paust un atklāt savas jūtas. Izvēlieties un iepazīstiet vienu no dažādajām emocijām. Tā kā šīs mīkstās rotaļlietas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tās ir lieliski piemērotas maziem bērniem, kas vēl tikai apgūst dažādas emocijas, vai pieaugušajiem, kuri vēlas sevi iepriecināt ar kaut ko jauku.

Vairāk
Preces informācija

Pūce ikvienam noskaņojumam

Gudra pūce zina, ka izpratne par emocijām ir pamats veselīgām attiecībām gan ar sevi, gan citiem. Tagad gan jums, gan jūsu mīļajiem ir pieejams mīksts un mīlīgs pavadonis, kuru drīkst mazgāt un kurš ir pietiekami mazs, lai to visur varētu paņemt līdzi, un kas vienmēr ir gatavs samīļoties un parotaļāties. Draugs, kuram var uzticēt savas jūtas.

Visas pārējās emociju mini pūces skatīt šeit

Dormeo mazā emociju pūce II Dormeo mazā emociju pūce II Dormeo mazā emociju pūce II Dormeo mazā emociju pūce II Dormeo mazā emociju pūce II Dormeo mazā emociju pūce II

Emociju apgūšana kopā ar draugu

Bērnam augot un izzinot pasauli, ir jāiepazīst arī emocijas un jāsaprot, kā tās veiksmīgi valdīt, kā savās bēdās un priekos dalīties ar citiem. Dormeo emociju mini pūces sniedz iespēju jautrā un drošā veidā kopā ar bērnu iepazīt sajūtu un emociju pasauli. Ko nozīmē būt kautrīgam vai pārliecinātam par sevi, kā mēs jūtamies, kad esam bijuši nerātni vai ieraugot kādu, kuru mīlam? Kādās situācijās mēs izjūtam bailes un, kas mums liek pasmaidīt? Noskaidrojiet to kopā un veidojiet uzticības, mīlestības un drošības piepildītas attiecības.

 • Dormeo mazā emociju pūce II

  GOODY-COO

  Pūce Goody-Coo zina, ka prieka un pašpārliecinātības noslēpums slēpjas pašā. Lai arī dažreiz pasaule šķiet pavisam sarežģīta, tevī ir spēks to padarīt labāku!

  Goody-Coo iemācīs, ka labsajūtas noslēpums vienmēr slēpjas tevī pašā.

 • Dormeo mazā emociju pūce II

  BLUSHY-HOO

  Pūce Blushy-Hoo ir kautrīga un klusa, it īpaši, kad nonāk nepieredzētās situācijās. Pūcīte tev iemācīs justies labāk starp citiem cilvēkiem un ļaus tavai iekšējai gaismai uzmirdzēt.

  Blushy-Hoo palīdzēs iejusties starp citiem cilvēkiem un parādīs, ka arī kautrīgs cilvēks var dzīvot skaistu un pilnvērtīgu dzīvi.

Emocionālās veselības priekšrocības

Pētījumi rāda, ka emocionālā veselība var palīdzēt dzīvot laimīgāku un piepildītāku dzīvi jebkurā vecumā – gan jaunībā, gan vecumdienās. Cilvēkiem, kuri spēj kontrolēt savas emocijas un izprot citu emocijas, ir:

 • laimīgākas un stabilākas attiecības,
 • augstāka pašapziņa un pozitīvāks skatījums gan uz sevi, gan pasauli kopumā,
 • veiksmīgāki rādītāji gan skolā, gan darbā,
 • mazāk uzvedības problēmu,
 • labākas koncentrēšanās spējas,
 • mierīgākas naktis un aktīvākas dienas.
Dormeo mazā emociju pūce II

Divas jaunas emocijas, ko iepazīt

Dormeo emociju pūču ģimeni ir papildinājušas zaļā pūce Goody-Coo un baltā pūce Blushy-Hoo, kuras pauž tādas jūtas kā pašpārliecinātību un kautrību. Pūces ir atšķirīgas un tik apburošas, ka jūs nespēsiet tām pretoties. Lielisks draugs, gan rotaļājoties, gan dodoties pie miera.

Dormeo mazā emociju pūce II

Ērti paņemt līdz un viegli uzturēt tīras, lai nodrošinātu higiēnu

Katra mazā emociju mini pūce II ir 16 cm gara un 14 cm plata – pietiekami liela, lai to samīļotu un ar to rotaļātos, un pietiekami maza, lai paņemtu līdzi, dodoties jaunos piedzīvojumos. Tās ir pildītas ar īpaši mīkstām Wellsleep uzlabotajām mikrošķiedrām un drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 30 °C, lai vienmēr būtu svaigas un higiēniskas, neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem.

Dormeo emociju pūces 3-vienā

Tādās pašās krāsās un ar tādām pašām emocijām kā Dormeo emociju mini pūces II, bet lielākas! Tās var apskatīt zemāk.

 • Dormeo mazā emociju pūce II

  Blushy-Hoo

 • Dormeo mazā emociju pūce II

  Goody-Coo

SASVEICINIETIES ar lielajām Dormeo emociju pūcēm

Iepazīstieties ar emociju pūcēm 3-vienā, kas vienlaikus ir rotaļlieta, pleds un spilvens. Tās ir tādās pašās krāsās un ar tādām pašām emocijām.

Dormeo emociju pūces

Dormeo emociju pūces II (lielās Goody-Coo un Blushy-Hoo)

Dormeo emociju pūce
Tehniskā informācija
Dormeo līnija Trends
Dormeo programma dzīvojamā istaba
Izmēri Augstums: 16 cm; Platums: 16 cm
Materiāls 100% poliesters, Wellsleep® uzlabotās mikrošķiedras
Papildus funkcijas Pilnībā mazgājama 30°C temperatūrā.
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu, izmantojot mūsu uzticamo sadarbības partneru “Aizdevums. lv”, “INBANK Latvija” un “ESTO LV“ piedāvājumus. Izvēloties “ESTO LV“ pakalpojumu, kreditēšanas līgumu iespējams noslēgt tiešsaistē. Izvēloties “Aizdevums. lv” un “INBANK Latvija” kreditēšanas iespēju, ar Jums sazināsies mūsu konsultants. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, zvanot pa tālruni 67807674, rakstot uz info@top-shop.lv.

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.: 4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

Līzinga nosacījumi

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.: 40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

"ESTO LV " AS
Reģ.Nr.: 40103050993
Adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Riga, LV-1039

Līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (0 Atsauksme(s))

Esi pirmais, kas atstāj atsauksmi

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star