IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Atteikuma tiesības matračiem

Jūsu izvēlētais Dormeo matracis Jums sniegs pilnvērtīgai atpūtai nepieciešamo komfortu.

Lai pārliecinātos, ka Dormeo matracis Jums nodrošina vislabāko miegu, mēs piedāvājam 100 dienu izmēģinājuma periodu.

100 dienu izmēģinājuma periods ir spēkā vienmēr, neatkarīgi no tā, kur matracis ir iegādāts (veikalā, internetā, pa tālruni vai televīzijas veikalā). Izmēģinājuma periods dod Jums iespēju, 100 dienu laikā pēc matrača saņemšanas, to apmainīt pret piemērotāku modeli vai arī saņemt naudas atmaksu.

Izmēģinājuma perioda izmantošanas nosacījumi:

Matrača izmēģinājuma laiks, kura ietvaros Jūs varat veikt matrača maiņu vai atgriešanu, ir 100 dienas. Matraci nav iespējams apmainīt vairāk kā vienu reizi. Lai organizētu matrača apmaiņu, iepriekš lūdzam sazināties ar mums, zvanot pa tālruni 67807675 vai rakstot uz info@dormeo.lv.

Nauda tiks atmaksāta 2 nedēļu laikā no matrača un šī talona saņemšanas SIA “Studio Moderna” noliktavā, tieši tādā pašā veidā, kādā esat veicis apmaksu, ja vien nebūsiet norādījis citu atmaksas veidu.

Atgriežot matraci, tam jābūt tīrā, estētiskā stāvoklī. Matracis drīkst būt atpakots un  lietots, bet tas nedrīkst būt ļaunprātīgi bojāts (saplēsts, pieļauta mitruma nokļūšana uz matrača virsmas), pretējā gadījumā SIA “Studio Moderna” patur tiesības matraci atpakaļ nepieņemt. Pirms transportēšanas matracis ir jāiepako plēvē, lai transportēšanas laikā tam nerastos bojājumi un tas netiktu notraipīts. Ja matracis iegādāts mazumtirdzniecības veikalā, naudas atgūšanai lūdzam obligāti saglabāt kases čeku.

Atgriešanas noteikumi:

Lai pieteiktu matrača atgriešanu, Jums jāsazinās ar mums, zvanot pa tālruni 67807675 vai rakstot uz info@dormeo.lv. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz SIA “Studio Moderna”.

Matraci atgriezt Jūs varat arī personīgi, nogādājot to uz SIA "Studio Moderna", Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000 – obligāti iepriekš piesakot vizīti, zvanot pa tālruni 67807675 vai rakstot uz info@dormeo.lv. Šajā gadījumā atgriešanas izdevumi netiek segti.