IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Matrači

Matrači

No stingra līdz patīkami mīkstam – pie mums tu atradīsi tādu matraci, par kādu jau sen esi sapņojis.

Kārtot pēc Atlasīt pēc

16 atsauksmes

Aizvērt

16 atsauksmes

Aizvērt

DORMEO MATRAČI

Ikvienam ir nepieciešams labs un veselīgs miegs, jo tas būtiski ietekmē mūsu labsajūtu dienas laikā. Ir grūti koncentrēties darbam un saglabāt pozitīvu noskaņojumu, ja visu nakti esi grozījies, nespējot ērti iekārtoties uz izgulēta matrača. Iegādājoties augstvērtīgu Dormeo matraci, Tu veiksi ievērojamu ieguldījumu savā veselībā un dzīves kvalitātē.

Dormeo klāsts piedāvā lieliskus matračus visai ģimenei. Mazākie miegamīļi ērti izgulēsies uz matračiem ar stingru virsmu un Ecocell® putu pamatni. Šāda veida matračus mazuļiem iesaka izvēlēties ārsti, jo tie ir droši gulēšanai. No viskozes izgatavotais pārvalks ir ūdensnecaurlaidīgs, un tam ir veikta CleanEffect® apstrāde aizsardzībai pret baktērijām, mikrobiem un putekļu ērcītēm. Turklāt pārvalku var viegli noņemt un izmazgāt veļas mašīnā, lai tas neuzkrātu netīrumus un palīdzētu ilgāk saglabāt matraci tīru un svaigu.

Pieaugušajiem ir pieejama plaša matraču izvēle atkarībā no nepieciešamās stingruma pakāpes. Piedāvājam matračus ar divpusēju pamatni ,kas ļauj mainīt matrača stingrumu, 3 un vairāk komforta zonām, lai nodrošinātu maksimālu atbalstu plecu, gurnu un kāju zonā, kā arī inovatīvām apstrādēm aizsardzībai pret netīrumiem, baktērijām, smakām un putekļu ērcītēm. Rūpīgi izvēlētie materiāli un pārdomātā konstrukcija nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, garantējot komfortablu gulēšanas temperatūru kā vasarā, tā ziemā.

Tiešsaistes veikalā iespējams izvēlēties matraci atbilstoši gultas rāmja izmēram un veidam. Izvēloties matrača augstumu, jāņem vērā, ka tam jābūt mazliet augstākam par gultu. Turklāt visiem matračiem ir spēkā 100 dienu izmēģinājuma periods, kura laikā vari pārbaudīt un iemīļot savu jauno matraci vai arī to atgriezt, saņemot naudas atmaksu. Pēc izmēģinājuma perioda beigām stājas spēkā garantija līdz 15 gadiem – tādējādi Tu vari būt drošs, ka Tavs matracis ilgi rūpēsies par Tava miega kvalitāti.

Kā izvēlēties matraci mazulim?

Lai gādātu par mazuļa drošību miega laikā, izvēlies stingru matraci un neliec gultiņā spilvenus un segas. Mūsu tiešsaistes veikalā iespējams iegādāties matračus zīdaiņiem izmērā 60x120 cm un 70x140 cm – tie derēs vairumam bērnu gultiņu. Šiem matračiem ir spēkā 6 gadu garantija.

Kādi matrači tika pirkti visbiežāk 2022.gadā?

MATRACIS 18CM IMEMORY SILVER

MATRACIS ERGO 20 СМ

MATRACIS ALOE VERA 16CM

Kāda veida matračus iespējams iegādāties?

Matrača pamatne var būt veidota no atsperēm (atsevišķām vai atsperu blokiem), bambusa, putām vai putu atsperēm. Plašais klāsts ļauj katram izvēlēties matraci atbilstoši savām vajadzībām. Vairāk informācijas atradīsi tabulā.