IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Matracis Ergo Comfort 20cm

100 100 6
SKU: 99-1000124483
Pieejams tikai veikalos
Photo
Video
-15%

Ergo Comfort ir zinātniski izstrādāts ergonomisks matracis, kas mugurai nodrošina visu nepieciešamo atbalstu un pareizu izliekumu, kā arī mazina spiedienu uz dažādām ķermeņa zonām. Iestrādātais papildu Ergo slānis lieliski pielāgojas ķermenim un sniedz pārsteidzošu komfortu. Matracim ir 2 stingrības pakāpes - mīkstāka puse un cietāka puse. Mazgājams pārvalks. Augstums: 20 cm. 15 gadu garantija.

Pirms pasūtījuma apstiprināšanas lūdzu pārliecinies par izvelētā izmēra atbilstību gultas rāmja izmēram.

Matracis Ergo Comfort 20cm

Pilna cena: €399,00


Īpašā cena: €339,15

Club5*: €322,19
Skatīt

Ergo Comfort ir zinātniski izstrādāts ergonomisks matracis, kas mugurai nodrošina visu nepieciešamo atbalstu un pareizu izliekumu, kā arī mazina spiedienu uz dažādām ķermeņa zonām. Iestrādātais papildu Ergo slānis lieliski pielāgojas ķermenim un sniedz pārsteidzošu komfortu. Matracim ir 2 stingrības pakāpes - mīkstāka puse un cietāka puse. Mazgājams pārvalks. Augstums: 20 cm. 15 gadu garantija.

Pirms pasūtījuma apstiprināšanas lūdzu pārliecinies par izvelētā izmēra atbilstību gultas rāmja izmēram.

Vairāk
Preces informācija

ESI E(R)GOISTS!

 

E(R)GOISTS

(lietv.) Cilvēks, kas savtīgi rūpējas par personīgo komfortu – dienu un nakti.

 

 • 100 IZMĒĢINĀJUMA DIENAS BEZ MAKSAS

  Gūstiet 110% pārliecību! Izmēģiniet savās mājās un 100 dienas baudiet izcilu komfortu miega laikā. Ja jums matracis nepatiks, mēs atgriezīsim naudu pilnā apmērā.

 • ĪPAŠA 15 GADU GARANTIJA

  Mēs ar pārliecību tam dodam īpašu 15 gadu garantiju. Tās ir 5 470 dienas jūsu dzīvē, kurās varat izvēlēties pamosties možā noskaņojumā.

 • IZGATAVOTS ES

  Matracis ir izstrādāts un ražots ES, tāpēc atbilst augstākajiem ES un Dormeo kvalitātes standartiem.

Izbaudiet saldu miegu visas nakts garumā!

 • Nevainojams atbalsts un komforts, nodrošina optimālu muguras izliekumu
 • Tas ergonomiski pielāgojas jūsu ķermenim un mugurai, tāpēc novērš muguras sāpes, kas var rasties, guļot uz neērta matrača
 • Ergo matrača vidējais slānis ir izstrādāts, iedvesmojoties no mugurkaula anatomijas
 • Tam ir trīs uzlabotas komforta un atbalsta zonas
 • Izgatavots no Ecocell® putām, kas nodrošina atbalstu un gaisa caurlaidību
 • Papildu komfortu sniedz arī pārvalkā iestrādātais 2 cm Memory putu slānis
 • Kopējais biezums — 20 cm
 • Pielāgojamību nodrošina divas atsevišķās zonas, tāpēc var izvēlēties stingrāku vai mīkstāku gulēšanas virsmu
 • Gaisa caurlaidību nodrošina Ecocell® putas un īpaši izstrādātie gaisa kanāliņi
 • Aizsargā pret baktērijām, putekļu ērcītēm un nepatīkama aromāta; piemērots arī cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām un astmas. (Šis produkts ir apstrādāts pret baktērijām, mikrobiem un putekļu ērcītēm. Aktīvās sastāvdaļas: 3-(trimethoxysilyl)propyl dimetiloktadecil[3-(trimetoksisilil)propil]amonija hlorīds un permetrīns.)
 • Noņemams un mazgājams pārvalks
 • 100 izmēģinājuma naktis un 15 gadu īpaša garantija
 • Ergonomiskās īpašības Vācijā pārbaudītas neatkarīgā testēšanas laboratorijā
 • Izgatavots Eiropā
 • Pieejams līzings
Dormeo Ergo Comfort Mattress

Antibakteriāls un antialerģisks matracis ar mazgājamu pārvalku

Biezais Memory putu slānis, kas ir iešūts skaistajā, mīkstajā pārvalkā, nevainojami pielāgojas ķermenim. Turklāt tas ir īpaši higiēnisks, jo pārvalks ir apstrādāts ar CleanEffect® līdzekli, kas efektīvi aizsargā no putekļu ērcītēm, baktērijām un nepatīkamiem aromātiem, nodrošinot mierīgu un veselīgu miegu daudzu gadu garumā. Matrača pārvalka audumam ir pievienotas arī viskozes šķiedras, kam piemīt mitruma absorbēšanas īpašības, tādejādi tiek nodrošināta sausa un svaiga gulēšanas vide. Pārvalks ir viegli noņemams un mazgājams.

Higiēna ir svarīga kvalitatīva miega sastāvdaļa, savukārt kvalitatīvs miegs ir labas dzīves un stipras imūnsistēmas pamatā.

Ieskatieties iekšā matracī

augstums 20 cm

Dormeo matracis Ergo Comfort

Pietuviniet peli.Piesitiet   sīkākai informācijai par produktu.

 1. Virskārtā ir iestrādātas 2 cm Memory putas

  Tas nodrošina nevainojamu pielāgošanos ķermenim, kā arī mazina spiedienu uz dažādām ķermeņa zonām.

 2. Balts, 6 cm biezs, mīksts Ecocell® slānis ar kanāliņiem

  Kvalitatīvās putas pielāgojas jūsu ķermenim, nodrošinot gaisa caurlaidību, lielisku komfortu un atbalstu. Papildu iestrādātie kanāliņi putas padara elastīgākas un nodrošina matrača pielāgošanos jūsu ķermenim, kā arī nodrošina labāku gaisa cirkulāciju.

 3. 6 cm ERGO slānis

  Šī unikālā slāņa forma ir veidota, iedvesmojoties no KOSMODISK® — medicīniskas ierīces, kas ir zināma ar savu labvēlīgo ietekmi uz mugurkaula veselību, kā arī samazina sāpes muguras lejasdaļā.

 4. Zils, 6 cm biezs, stingrāks Ecocell® slānis ar kanāliņiem

  Kvalitatīvās putas pielāgojas jūsu ķermenim, nodrošinot gaisa caurlaidību, lielisku komfortu un atbalstu. Papildu iestrādātie kanāliņi putas padara elastīgākas un nodrošina matrača pielāgošanos jūsu ķermenim, kā arī nodrošina labāku gaisa cirkulāciju.

 5. Kanāliņi Ecocell® putās

  Kanāliņiem ir divas funkcijas — tie putas padara elastīgākas un nodrošina gan matrača pielāgošanos jūsu ķermenim, gan arī labāku gaisa cirkulāciju. Labāka gaisa caurlaidība — higiēniskāka guļvieta!

 6. Mazgājams pārvalks ar četriem rokturiem

  Virsējais pārvalks ir pilnībā noņemams. Nav jāmazgā viss pārvalks — noņemiet tikai virsējo balto pārvalku un to izmazgājiet.

 7. Pārvalks ar CleanEffect® aizsardzību

  Rūpīgi izvēlētie materiāli nodrošina aizsardzību pret baktērijām un putekļu ērcītēm. Matracis uztur svaigumu un novērš nepatīkamu aromātu veidošanos. (Šis produkts ir apstrādāts pret baktērijām, mikrobiem un putekļu ērcītēm. Aktīvās sastāvdaļas: 3-(trimethoxysilyl)propyl dimetiloktadecil[3-(trimetoksisilil)propil]amonija hlorīds un permetrīns).

Labākais ergonomiskais un dabiskais atbalsts

Ergo Comfort ir piemērots, ja:

 • meklējat matraci, jo vēlaties novērst vai mazināt muguras sāpes, kas rodas, guļot uz nepiemērota matrača,
 • meklējat matraci, kas nodrošina optimālu gulēšanas komfortu,
 • jums ir svarīgi, lai katra ķermeņa daļa saņemtu vajadzīgo atbalstu, neatkarīgi no gulēšanas pozas,
 • vēlaties matraci, kas pielāgojas jūsu vajadzībām, nevis otrādi,
 • vēlaties matraci, kas nodrošina aizsardzību pret baktērijām un putekļu ērcītēm,
 • vēlaties izturīgu matraci, kuru varēsiet lietot turpmākos gadus, dienas beigās novērtējat labu naktsmieru.

Vai tu zināji?

Ir pierādīts, ka miega trūkums pasliktina imunitāti. Pētījumi liecina, ka dabiskās imūnās šūnas samazinās par 70%, ja miegam esi veltījis tikai 4 līdz 5 stundas. Tā rezultātā tu vairs nevari tik efektīvi cīnīties ar dažādiem lipīgiem vīrusiem.

Par laimi, to var novērst, tiklīdz tev ir pietiekami daudz kvalitatīva miega (no 7 līdz 9 stundām).

Mēs parūpēsimies par jūsu muguru!

Neatkarīgi no tā, vai jūs ciešat no sāpēm muguras lejasdaļā vai mugura ir pārslogota pēdējā treniņa laikā, tas var sniegt atvieglojumu jūsu kaklam, rokām, un kājām. Tas ne tikai mazina spiedienu uz dažādām ķermeņa zonām, ļaujot jums baudīt atspirdzinošu miegu, bet arī nodrošina stingru atbalstu mugurai, saglabājot pareizu muguras izliekumu un tādējādi palīdzot novērst muguras sāpes.

Patiesībā muguras sāpju biežākais cēlonis ir nepareizs muguras izliekums, kā cēlonis var būt pārāk mīksts vai nolietots matracis, kas nespēj nodrošināt pareizu atbalstu ķermeņa smagākajai daļai — torsam. Ironiski, ka muguras sāpes arī ir iemesls, kāpēc daudziem cilvēkiem neizdodas iemigt dziļajā miegā, tāpēc šis ir dubults šķērslis baudīt ieguvumus, ko sniedz veselīgs un atjaunojošs miegs.

Trīs uzlabota komforta zonas nodrošina atbilstošu ergonomisku atbalstu dažādām ķermeņa zonām, neatkarīgi no gulēšanas pozas. Gan Ergo slānim, gan Ecocell® slānim ir trīs komforta zonas, kas dinamiski pielāgojas ikvienai gulēšanas pozai un nodrošina pareizu mugurkaula izliekumu nakti pēc nakts gadiem ilgi.

Pārbaudīts. Apstiprināts. Lielisks.

Ergo Comfort ir zinātniski izstrādāts matracis, kas mugurai nodrošina visu nepieciešamo atbalstu un pareizu izliekumu, kā arī mazina spiedienu uz dažādām ķermeņa zonām. Mūsu misija ir uzlabot jūsu dzīves kvalitāti, nodrošinot labāku un veselīgāku miegu

Šī unikālā 6 cm biezā slāņa forma ir veidota, iedvesmojoties no KOSMODISK® — medicīniskas ierīces, kas ir labi zināma ar savu labvēlīgo ietekmi uz mugurkaula veselību, kā arī samazina sāpes muguras lejasdaļā.

Matrača ergonomiskās īpašības ir pārbaudītas Vācijā visā pasaulē labi zināmā neatkarīgā testēšanas laboratorijā. Testēšanas rezultāti uzrādīja izcilu atbalstu, pielāgošanās spēju un komfortu.

Dormeo matracis Ergo Comfort

ERGO slānis, kas radies, iedvesmojoties no cilvēka mugurkaula un KOSMODISK

Matracim Ergo Comfort ir divas atsevišķās zonas, tāpēc gulētājs var izvēlēties stingrāku vai mīkstāku gulēšanas virsmu.

Matracim vienā puse ir veidota no mīkstākām Ecocell® putām, kuras ir baltā krāsā, savukārt otra puse ir veidota no stingrākām Ecocell® putām zilā krāsā. Ja uz augšu ir vērsts mīkstākais (baltais) slānis, matracis ir mīkstāks, savukārt, ja uz augšu ir vērsts stingrākais (zilais) slānis, kurā ir iestrādāti 2 cm Memory putas, matrača virsma kļūst stingrāka. Tas nozīmē, ka gulētājs var pielāgot matrača stingrumu savām vēlmēm.

Matracim ir divas atsevišķās zonas, tāpēc, to apgriežot, gulētājs var izvēlēties stingrāku vai mīkstāku gulēšanas virsmu.

Dormeo matracis Ergo Comfort

MĪKSTĀKA PUSE

CIETĀKA PUSE

Lielisks risinājums, guļot kopā

Šim matracim ir atšķirīgas stingrības pakāpes. Tās ļauj jums un jūsu partnerim izvēlēties dažādas stingrības puses (divas atsevišķas zonas divvietīgajiem matračiem, sākot no 160 cm). Vissvarīgākais — tas novērš kustības pārneses. Jūs vairs netraucēs partnera grozīšanās no viena sāna uz otru. Jūs varat izmēģināt dažādus stingrības un komforta līmeņus, vienkārši apgriežot matraci uz otru pusi. Divas atsevišķās zonas labvēlīgi ietekmēs jūsu attiecības ar partneri — katrs var izvēlēties sev patīkamāko matrača stingrības līmeni, un jūsu grozīšanās naktī paliks nepamanīta. Ieguvēji būs abi!

Jums un jūsu partnerim, iespējams, ir dažādas vēlmes attiecībā uz to, kā guļat. Ergo Comfort matracis nodrošina pielāgotu risinājumu katram no jums, jo jūs varēsiet ne tikai personalizēt matraci, bet arī katru tā pusi, lai tas atbilstu jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Jums un jūsu partnerim var būt atšķirīgas vēlmes attiecībā uz matrača stingrību, komfortu un atbalstu. Šo matraci vienmēr varēsiet pielāgot, lai jūs abi varētu gulēt ērti. 160 cm platiem un platākiem matračiem ir divas pamatnes. Tomēr matracis kā tāds ir viens. Matracis ir piemērots cilvēkiem, kuru svars nepārsniedz 140 kg. Tātad, ja uz matrača guļ divi cilvēki, tad kopējais svars nedrīkstētu būt lielāks par 280 kg.

Antibakteriāls un antialerģisks matracis ar mazgājamu pārvalku

Biezais Memory putu slānis, kas ir iešūts skaistajā, mīkstajā pārvalkā, nevainojami pielāgojas ķermenim. Turklāt tas ir īpaši higiēnisks. Matrača pārsega audumam ir pievienota viskoze, kas aizvada mitrumu un nodrošina atvēsinošu iedarbību. Tā matracim piešķir arī skaistu mirdzumu. Pārvalks ir apstrādāts ar CleanEffect® līdzekli. Tas efektīvi aizsargā no putekļu ērcītēm, baktērijām un nepatīkama aromāta. (Šis produkts ir apstrādāts pret baktērijām, mikrobiem un putekļu ērcītēm. Aktīvās sastāvdaļas: 3-(trimethoxysilyl)propyl dimetiloktadecil[3-(trimetoksisilil)propil]amonija hlorīds un permetrīns.). Pārvalku jebkurā brīdī var izmazgāt, jo rāvējslēdzējs nodrošina, ka tas ir ērti noņemams.

Matraci lietošanai var sagatavot pavisam vienkārši un ātri.

Jūsu jaunais matracis tiks piegādāts līdz jūsu durvīm sapresētā un sarullētā formā un vakuumā, lai tas būtu aizsargāts transportēšanas laikā. Tas būs iepakots DIVOS plastmasas slāņos. Visi mūsu matrači tiek piegādāti sapresēti un vakuumā, nodrošinot videi draudzīgu transportēšanas procesu un aizsardzību.

 • 1.
  Matrača izpakošana – 1. solis

  Uzmanīgi pārgrieziet ārējo slāni ar šķērēm, pārliecinoties, ka nesagriežat plastmasas slāni iekšpusē. Negrieziet ar nazi.

 • 2.
  Matrača izpakošana – 2. solis

  Izritiniet vakuumā iepakoto matraci uz gultas. Uzmanīgi pārgrieziet nākamo plastmasas sāni gar malām un noņemiet šo plastmasas slāni.

 • 3.
  Matrača izpakošana – 3. solis

  Nogaidiet 6 stundas, kamēr matracis pilnībā ieņem pareizo formu.

Matrača kalpošanas laiku var pagarināt, izmantojot kvalitatīvus gultas rāmjus.

Matraci novietojiet uz tāda paša izmēra koka līstītēm. Tādējādi tiek nodrošināta optimāla ventilācija un pareiza svara izlīdzināšana. Apskatiet mūsu gultas rāmju piedāvājumu te.>>

DORMEO® MATRAČU AIZSARGPĀRKLĀJU APSKATS

3D MATRAČA AIZSARGPĀRKLĀJSMATRAČA AIZSARGPĀRKLĀJS ALOE VERAMATRAČA AIZSARGPĀRKLĀJS FRESH
MATERIĀLS 98 % poliesters​
2 % elastāns
60 % poliesters​
40 % viskoze​
apstrāde ar alvejas ekstraktu
100 % kokvilna
AIZSARDZĪBA PRET PUTEKĻU ĒRCĪTĒM
PIELIETOJUMS​ 2-vienā: aizsargpārklājs un palags AIZSARGPĀRKLĀJS 2-vienā: aizsargpārklājs un palags
ŪDENSNOTURĪBA GAISCAURLAIDĪBA ŪDENSNOTURĪGS UN GAISCAURLAIDĪGS ŪDENSNOTURĪGS UN GAISCAURLAIDĪGS ŪDENSNOTURĪGS UN GAISCAURLAIDĪGS
STIPRINĀJUMI Gumija visgarām malai 4 elastīgas siksnas/gumijas stūros Gumija visgarām malai
MAKSIMĀLAIS MATRAČA AUGSTUMS Līdz 27 cm​​ Līdz 30 cm​ Līdz 33 cm​
MAZGĀJAMS Jā, 60 °C temperatūrā​ Jā, 60 °C temperatūrā​ Jā, 60 °C temperatūrā​​​

APSKATĪT PRECI

APSKATĪT PRECI

APSKATĪT PRECI

Tehniskā informācija
Antibakteriāls
Apgriežama pamatne
Augstums 20 cm
Dormeo līnija Vitality
Dormeo programma gulēšana
Dubultā pamatne
Garantija 15 gadu
Mazgājams pārvalks
Memory putas
Pamata zonas 3
Pildījums Ecocell putas, ERGO slānis
Stingrība Mīksts, Stingrs
Preču pieejamība veikalos
Preču pieejamībai veikalos ir informatīvs raksturs, tas mainās vairākas reizes dienā. Ja vēlaties rezervēt preces, vienmēr sazinieties ar konkrēto veikalu un noskaidrojiet vai prece būs pieejama nepieciešamajā daudzumā.

Veikalu konktakti atrodami sadaļā "Mūsu veikali"
Apmaksas iespējas

Kādas ir Jūsu maksāšanas iespējas?

Izvēlieties maksājuma veidu, kas ir Jums piemērots. Precei piedāvājam šādus maksājuma veidus:

Maksājums ar bankas karti

Veiciet maksājumu ar bankas karti. Pakalpojums pieejams tikai VISA, MasterCard klientiem.

Apmaksa par preci skaidrā naudā

Apmaksu par preci skaidrā naudā Jūs veiksiet preces saņemšanas brīdī. Saņemot apmaksu, kurjers izsniedz pirkuma apliecinošus dokumentus – preču pavadzīmi-rēķinu un kvīti par skaidras naudas saņemšanu. Pasūtījuma saņemšanu pircējs apliecina ar savu parakstu.

Par pasūtījumu Jums ir jāmaksā tikai tad, kad Jūs saņemat savu pasūtījumu.

Līzinga iespējas

Mūsu klientiem ir iespēja iegādāties preces uz nomaksu, izmantojot mūsu uzticamo sadarbības partneru “Aizdevums. lv”, “INBANK Latvija” un “ESTO LV“ piedāvājumus. Izvēloties “ESTO LV“ pakalpojumu, kreditēšanas līgumu iespējams noslēgt tiešsaistē. Izvēloties “Aizdevums. lv” un “INBANK Latvija” kreditēšanas iespēju, ar Jums sazināsies mūsu konsultants. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu konsultantiem, zvanot pa tālruni 67807674, rakstot uz info@top-shop.lv.

SIA “INBANK Latvija”
Reģ.Nr.: 4010382136
Adrese: Akmeņu iela 14, Rīga, LV-1048

Līzinga nosacījumi

SIA “AIZDEVUMS.LV”
Reģ.Nr.: 40003468776
Adrese: Cēsu iela 31 k-3, Rīga, LV-1012

Līzinga nosacījumi

"ESTO LV " AS
Reģ.Nr.: 40103050993
Adrese: Gustava Zemgala gatve 74, Riga, LV-1039

Līzinga nosacījumi

Līzinga nosacījumi

 • Iespēja iegādāties preces līzingā ir personām, no 18 gadiem, kam ir pastāvīgie ikmēneša ienākumi. Iegūtie dati (vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, neto ienākumi mēnesī, darba vietas nosaukums, dzīves vietas adresi) tiek nodoti līzinga kompānijai maksātspējas izvērtēšanai un netiek uzglabāti, neskaitot tos datus, kas saistīti ar maksājumu apstrādi, kas nokļūst grāmatvedībā.
 • Atsevišķos gadījumos līzinga kompānija, var pieprasīt (VSAA izziņu, konta pārskatu) vai galvotāju.
 • Aizdevuma summa ir 70 – 4000 eur.
 • Sastādot līgumu, līzinga kompānija sarēķinās ikmēneša maksājuma summu, vadoties no Jūsu sniegtajiem datiem.
 • Pasūtījuma saņemšanas brīdī klientam, obligāti, jāiesniedz kurjeram pases vai ID kopija no abām pusēm. Jā klients ir nerezidents, tad ir jāiesniedz LR izsniegto uzturēšanās atļaujas kopiju no abām pusēm.

ESTO līzings (JAUNUMS)

Turpmāk pirkumiem no 60€ un vairāk, Jūs varat izmantot ESTO līzinga pakalpojumus un norēķināties par pirkumu uz nomaksu bez papildu maksas. Vairāk informācijas >>

Maksājums Swedbank internetbankā

Veiciet maksājumu 'Swedbank' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'Swedbank' klientiem.

Maksājums SEB Bankas internetbankā

Veiciet maksājumu 'SEB Banka' internetbankā. Pakalpojums pieejams tikai 'SEB Banka' klientiem.

Klientu atsauksmes (6 Atsauksme(s))

5

6 Atsauksme(s)

6 atsauksmes

Jūsu viedoklis par šo preci *

1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jānis B.

www.dormeo.lv

Man der šis matracis
Izvēlējos matraci, jo vajadzēja jaunu. Iepriekš arī bija Dormeo, tikai sen jau iepirkts. Jāsaka, ka šis ir vēl labāks, kā vecais bija sākumā. Laikam jau laikam ejot visādi smalki uzlabojumi nāk klāt. Patīk, nekādu sūdzību, labi guļas. Pilda savu funkciju perfekti. Tiešām, nezinu ko vēl pateikt, jo man matracis der, nu guļas pilnīgi ideāli. Ja kādam no maniem draugiem vajadzētu jaunu matraci, ieteiktu šo, jo pārbaudīts.

Rita

www.dormeo.lv

Loti erts, rekomendeju.
Loti erts, lietoju jau gadu. Ir labs cilvekiem ar muguras problemam. Man ir liels svars, bet pieceloties no rita uz matraca nepalik pat mazakas bedrites.Rekomendeju.

Baiba

www.dormeo.lv

Priekš manis ļoti ērts
Matracis man patīk, nav pārāk mīksts, bet nav arī izteikti singrs. Liekas, kamēr guli apņem ķermeni, bet pieceļoties nekādas bedres nepaliek, viss izlīdzinās. Iepriekš, mēdza tirpt rokas, jo kaut kā vecais matracis vairs nebija labs, tagad viss, liekas, ka nenospiežas nervi. Nejūtu arī nekādu diskomfortu mugurā, kad sanāk ilgāk pa gultu novaļāties. Tā kā, matraci ir ērts un sniedz to komfortu, kas man vajadzīgs.

Indra

www.dormeo.lv

Bauda gulēt!
Ļoti labs matracis, ļoti ērts un sajūta no rīta patiešām daudz labāka. Noteikti iesaku arī citiem!

Dace

www.dormeo.lv

Labs matracis kas sniedz komfortu
Ļoti labs matracis cilvēkiem ar muguras problemām. Lietoju jau vairak kā mēnesi un neesmu nožēlojusi savu izvēli, miega kvalitate ir uzlabojusies. Ja agrāk modos ar muguras sāpēm, tad tagad savu dienu varu uzsākt labāk atpūtusies un gatava jauniem izaicinājumiem.

vladlena

www.ru.dormeo.lv

Labs matracis
Matracis mani patiešām pārsteidz ar savu ērtumu,Noteikti iesaku visiem!