IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Dormeo matracis Fresh Prima visai bērnībai

Fresh Prima augs kopā ar jūsu bērnu! Tas sniegs vajadzīgo atbalstu jau no mazotnes, tāpēc ir lieliski piemērots bērniem. Domājot par bērniem, mēs nekad neizejam uz kompromisiem attiecībā uz kvalitāti.

Jo mums rūp viņu sapņi!

Matracis Fresh Prima II

Izmēri: 80 x 190
 
€309,90 Uzzināt vairāk

Matracis Fresh Prima II

Izmēri: 90 x 190
 
€339,90 Uzzināt vairāk

Matrača izvēle bērnam ir nopietns ieguldījums! Kāpēc Fresh Prima ir pareizā izvēle?

Piemērotākais matracis augošam organismam

Bērnam kļūstot vecākam, mainās arī viņa ķermenis. Tas nenozīmē, ka katru gadu ir jāiegādājas jauns matracis, jo iepriekšējais bērnam ir kļuvis par mazu. Viens no būtiskākajiem nosacījumiem, izvēloties vislabāko matraci savam bērnam, ir matrača izmērs. Jo matracis būs mazāks, jo īsāku laiku tas bērnam derēs. Parasti labākā izvēle bērnam ir standarta izmēra matracis.

Standarta izmēra matracis ir pareizā izvēle, jo bērns to varēs lietot ilgus gadus. Bez tam, izvēloties standarta izmēra matraci, jūs vienmēr varēsiet bērnam ērti apgulties blakus, kā arī matracis nebūs ilgi jāmaina un nodrošinās bērnam tādu pašu komfortu kā bērnu matrači.

Kvalitatīvu matraci var lietot 8–12 gadus. Fresh Prima ir ļoti kvalitatīvs matracis, un tam ir pieejami divi izmēri: 90 x 200 un 90 x 190.

Matracis, kas nodrošina pareizu atbalstu, nodrošinās veselīgu bērna attīstību

Atbalstam ir ļoti liela nozīme jūsu augošā bērna veselīga miega nodrošināšanai. Ja bērnam naktī netiek nodrošināts pareizs atbalsts, tas var kavēt normālu augšanu un citādi negatīvi ietekmēt viņa veselību. Visērtākā un veselīgākā gulēšanas poza ir ar taisnu muguru un tas nozīmē, ka ikvienam no mums ir nepieciešams matracis, kas nodrošina šādu atbalstu.

Matracis Fresh Prima nav stingrs, bet nav arī mīksts. Tas sniedz nepieciešamo atbalstu, un tam ir trīs komforta zonas. Tas nozīmē, ka šis ir reaģējošs matracis, kas spēj pielāgoties visiem ķermeņa izliekumiem (vai ķermeņa neizliektajām daļām), neatkarīgi no tā, vai tie ir pleci, gurni, viduklis vai galva.

Cik stundas miega ir nepieciešamas bērnam?

1–4 nedēļas vecam bērnam
nepieciešamas 12–16 h/dienā

4 nedēļas – 12 mēneši vecam bērnam
nepieciešamas 14–15 h/dienā

Bērniem, kuri sāk staigāt,
ir nepieciešamas 12–14 stundas

3–6 gadus vecam bērnam
nepieciešamas 11–12 stundas

Vai jūsu bērns cieš no alerģijas?

Mūsdienās daudziem bērniem ir alerģija, bet noteikt tās cēloni ir gandrīz neiespējami. Dažu alerģiju izraisītāji ir putekļu ērcītes un citas mikroskopiskas radības, kas var iemitināties guļamvietā. Ja jūsu mazais cieš no alerģijas, ir svarīgi atcerēties, ka nepieciešams iegādāties hipoalerģisku matrača pārvalku.

Fresh Prima ir antibakteriāls un hipoalerģisks matracis. Biezais Memory putu slānis, kas ir iešūts skaistajā, mīkstajā pārvalkā, ir īpaši higiēnisks. Mīkstajā kokvilnas audumā ir ieaustas šķiedras ar sudraba pārklājumu, un tas ir apstrādāts ar CleanEffect® līdzekli. Tas efektīvi aizsargā no putekļu ērcītēm, baktērijām un nepatīkama aromāta. Pārvalku jebkurā brīdī var izmazgāt, jo rāvējslēdzējs nodrošina, ka tas ir ērti noņemams.

Parūpējieties par bērna naktsmieru ar matraci Fresh Prima, kas nodrošinās bērnam netraucētu miegu visas nakts garumā.

Jūsu laime ir... mūsu galvenais virzītājspēks!

Bērnam ir iespēja 60 naktis izmēģināt matraci Fresh Prima. Ja jūs izlemsiet, ka matracis Fresh Prima neatbilst jūsu bērna vajadzībām, mēs jums atgriezīsim naudu pilnā apmērā. Matracim ir 15 gadu garantija. Tie ir 5470 lieliski rīti, kad pamostoties, bērns būs gatavs jauniem piedzīvojumiem.

Matracis Fresh Prima II

Izmēri: 80 x 200
 
€319,90 Uzzināt vairāk

Matracis Fresh Prima II

Izmēri: 90 x 200
 
€349,90 Uzzināt vairāk

Kvalitatīvais matracis Fresh Prima būs ideāli piemērots augošam organismam, jo sniegs nevainojamu komfortu un pareizu atbalstu, kas nodrošina normālu augšanu.

Jo mums rūp viņu sapņi!