IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Izvēlieties sava ķermeņa tipam atbilstošu matraci

Nav tāda universāla matrača, kas derētu pilnīgi visiem. Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, kādu matraci jūs iegādāsieties, galvenais nosacījums ir, lai tas atbilstu jūsu svaram un ķemeņa uzbūvei, kā arī nodrošinātu nepieciešamo komfortu un pareizu muguras izliekumu.

1. Noklikšķiniet un atlasiet sava ķermeņa tipu

Kalsns augums

Formīgs augums

2. Kādā pozā jūs parasti guļat?

 • Uz
  muguras

 • Uz
  sāniem

 • Uz
  vēdera

 • Dažādās
  pozās

3. Kāds ir jūsu svars?

Tas arī viss!

Apkopojot jūsu sniegtos datus, mēs esam noteikuši, kāda veida matracis būs piemērotākais jūsu ķermeņa tipam, gulēšanas pozai un komfortablam miegam.

Luksusa līnijas matracis

Matrača izgatavošanā ir izmantota godalgota tehnoloģija un īpaši kvalitatīvi materiāli, kas pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa uzbūvei un gulēšanas pozai.

 • Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis Air+ Comfort 27cm

  Matracis Air+ Comfort 27cm

  Air Comfort Plus is top quality, 3-zone, 27 cm ergonomic mattress made with award winning Octaspring® technology. The firmness of the mattress is from medium to hard. A perfect hybrid - cradling comfort of breathable, Octaspring® springs and great support offered by a layer of traditional pocket springs. Washable cover. 100 nights trial period and 15 years extended warranty.
  €1 399,00
  Club5*: €1 329,05
 • -22%
  Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis Air+ Select 27cm

  Matracis Air+ Select 27cm

  Augstākās kvalitātes 27 cm augsts, piecās zonās iedalīts matracis, kas izgatavots ar godalgoto Octaspring® tehnoloģiju un tradicionālajām kabatas atsperēm. Matracim ir divas stingrības pakāpes — mīkstāka puse un cietāka puse. Tas jums pielāgosies neatkarīgi no jūsu svara, garuma vai gulēšanas pozas. Komplektā ietilpst noņemama un mazgājama matrača virskārta. 100 izmēģinājuma naktis un 15 gadu īpaša garantija.
  Akcija - 22%

  Pilna cena: No €1 049,00 Uz augšu


  Īpašā cena: No €818,22 Uz augšu

Vairāk preču Mazāk preču

Uzlabots matracis

Matracis, kas pielāgojas jūsu ķermenim un ir izgatavots no rūpīgi atlasītiem materiāliem, lai jūs varētu baudīt veselīgu un atspirdzinošu miegu.

 • -20%
  Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis 20cm iMemory S Plus

  Matracis 20cm iMemory S Plus

  Matraci iMemory S Plus varēsiet pielāgot tieši savam ķermenim, savām vajadzībām un gulēšanas pozai, vienkārši to apgriežot! Re-vitalize skābekļa jonu apstrādes tehnoloģija, kas izmantota matrača ražošanā, radīta, lai uzlabotu miega kvalitāti, relaksētu un vairotu enerģiju. 3 komforta zonas nodrošina optimālu dažādu ķermeņa daļu atbalstu. Noņemams un mazgājams pārvalks.
  Akcija - 20%

  Pilna cena: No €429,00 Uz augšu


  Īpašā cena: No €343,20 Uz augšu

  Club5*: €326,04
Vairāk preču Mazāk preču

Klasisks matracis

Kvalitatīvs matracis ar stingrāku pamatni, kas nodrošina ērtu atbalstu mugurai.

 • -20%
  Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis Aloe Vera 16cm

  Matracis Aloe Vera 16cm

  Rigid, ergonomic , especially air-permeable mattress Aloe Vera ensures perfectly proper support for the back. Mattress total height: 16 cm. It perfectly holds your body shape, providing optimum support for the spine. The mattress is firm, at the same time, the cover is a gentle and soft. Made of tough Ecocell® foam, which helps to reduce the pain in the spine, joints and hips. A rigid mattress with a soothing aloe vera extract.
  Akcija - 20%

  Pilna cena: No €219,00 Uz augšu


  Īpašā cena: No €175,20 Uz augšu

  Club5*: €166,44
 • Nav noliktavā
  Tikai 0 gab palikuši
  Matracis Aloe Vera Plus II 18cm

  Matracis Aloe Vera Plus II 18cm

  Aloe Vera plus is very hard, 18cm, hypoallergenic mattress. Quality Ecocell® foam mattress for firmer body support, enriched with Aloe Vera. It provides good support for your spine and perfectly adapts to your tired and tense back. It comes with 30 days free trial and 10 years extended warranty. If you are a fan of hard mattresses, Aloe Vera plus is the right choice for you.
  No €249,90 Uz augšu
  Club5*: €237,41
Vairāk preču Mazāk preču
Lasīt vairāk Lasīt mazāk

Vai vēlaties saņemt vairāk patiesi noderīgas informācijas par miegu?

Pievienojieties mums Facebook un Instagram un turpināsim šo sarunu. Mēs vēlētos uzzināt jūsu domas!

zīmola prezentācija zīmola prezentācija zīmola prezentācija
zīmola prezentācija

Izmēģināt un pirkt veikalā

Mēs vienmēr jums dosim iespēju matraci pārbaudīt un izmēģināt savās mājās līdz pat 100 naktīm. Bet, ja vēlaties to izmēģināt jau pirms vešanas uz mājām, apmeklējiet mūsu veikalu!
Atrast tuvāko veikalu >>