IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Lieliska izvēle labam miegam

Ja meklējat risinājumus miega uzlabošanai, mēs noteikti varēsim jums palīdzēt: matrači, spilveni, segas, matraču pārvalki, palagi, virsmatrači, gultas veļas komplekti un citas mājlietas, kas nodrošinās labu miegu visas nakts garumā.

Atrodiet meklēto >>
zīmola prezentācija

Komforts un atbalsts nevainojamā līdzsvarā

Mēs uzskatām, ka gulta ir kas vairāk par vietu, kur tikai izgulēties — gultā mēs relaksējamies, atpūšamies un pavadām laiku ar saviem mīļajiem. Dormeo matrači sniedz komfortu un atbalstu nevainojamā līdzsvarā. Tie ir pietiekami stingri, lai sniegtu nepieciešamo atbalstu, bet vienlaikus arī pietiekami mīksti, lai ērti justos arī jutīgākās ķermeņa daļas. Lai kādas būtu jūsu prasības attiecībā uz gulēšanas vidi, mēs esam pārliecināti, ka spēsim piemeklēt jums nevainojamu matraci.

Uzzināt vairāk >>
zīmola prezentācija

Tikai labākais jūsu bērniem

Izvēloties atbilstošāko matraci bērnam vai pieaugušajam, priekšnosacījumi atšķiras, jo bērns aug un dažādos vecuma posmos mainās arī viņa vajadzības. Visiem bērniem ir nepieciešami atbalstoši, ērti, izturīgi, gaisa caurlaidīgi matrači, kas ir piemēroti arī bērniem, kuri cieš no alerģijām. Tāpēc parūpējieties par sava bērna miedziņu, izvēloties vispiemērotāko matraci.

Kā izvēlēties matraci bērnam >>
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Papildu komforts gandrīz jebkur

Labs miegs visas nakts garumā neatkarīgi no guļvietas izklausās pēc sapņa? Vairs nē. Uz gultas vai dīvāna uzklāts virsmatracis nodrošina papildu ērtības un atspirdzinošu miegu katru nakti. Sarullējot tas aizņem ļoti maz vietas, savukārt, izlaižot kļūst par nevainojamu gultu. Tā kā matraci var sarullēt un viegli pārvadāt, tas ir lieliski piemērots līdzi ņemšanai atvaļinājumā, gulēšanai mašīnā un lietošanai kopmītnēs.

Uzziniet, kāpēc mēs esam vislabākie >>
zīmola prezentācija

Segas, kurās ieritināties

Daļu savas dzīves mēs pavadām miegā, tāpēc ir vērts ieguldīt segā, kas ir pietiekami ērta un silta, bet vienlaikus ļauj mūsu ķermenim elpot, iespējami samazinot nomodā pavadīto nakšu skaitu. Pavadīt laisku nedēļas nogali, ieritinoties mīkstā segā, ir bauda, ko jūs jau sen esat pelnījuši.

Mums ir segas ikvienam gadalaikam >>
zīmola prezentācija

Galva mākoņos

Domājot par labu miegu, ļoti nozīmīga ir pareizā spilvena izvēle. Ir lietas, kuras nomainīt ir sarežģīti, bet īstā spilvena izvēlei nevajadzētu būt vienai no tām. 

Mūsu spilvenu klāstā ikviens sev var piemeklēt visatbilstošāko spilvenu neatkarīgi no gulēšanas pozas: uz sāniem, muguras vai vēdera. Turklāt mums ir daudz spilvenu, kuriem jūs varat regulēt gan augstumu, gan mīkstumu — ko vairāk jūs varētu vēlēties?

Izvēlieties savu sapņu spilvenu >>
zīmola prezentācija

Papildiniet savu gultu ar krāsām un rakstiem

Vēlaties gultai piešķirt stilu? Uzlieciet atbilstošu gultas veļu! Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties kaut ko raibu vai vienkrāsainu, mūsu plašajā kvalitatīvās gultas veļas klāstā jūs atradīsiet meklēto.

Skatīt visus gultas veļas komplektus >>
zīmola prezentācija zīmola prezentācija

Izgaismojiet savu istabu

Mēs Dormeo vēlamies būt pārliecināti, ka, iepērkoties tiešsaistē, jūs savam mājoklim atradīsiet tikai vislabāko. Piedāvājumā ir skaistas mēbeles, dekoratīvas preces un mājsaimniecības piederumi — izvēlieties piemērotāko savai gaumei un mājoklim. Apskatiet piedāvājumā esošās preces un iegādājieties jau tūliņ!

Apskatīt dekoratīvās preces mājoklim >>