IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Stāsts par skaistu miegu

Miegs - tik vērtīgs, tik svarīgs, tik nepieciešams. Daudziem no mums, miegs ir saldais mierinājums, kas nomierina un atjauno mūs pēc garas.. Diemžēl daudzi no mums guļ pārāk maz. Ir tik daudz interesantāku nodarbju, kā gulēšana, tomēr tieši tāpat kā noteikts aktivitāšu daudzums un uzturvielām bagāts uzturs, arī miegs ir nepieciešams, lai mēs un mūsu organismi būtu laimīgi.

Jūsu miega kvalitāte nosaka Jūsu dzīves kvalitāti, ieskaitot Jūsu garīgo veselību, produktivitātes spējas, emocionālo balansu, kreativitātes līmeni un ķermeņa svaru. Neviena cita aktivitāte nesniedz tik daudz ieguvumu, ieguldot tik maz pūļu!

Kad Jūs nevarat izgulēties...

Problēma slēpjas tajā, kad tieši Jūs nevarat izgulēties. Kad Jūsu miegs tiek iztraucēts. Kad Jūs pamostaties īgns un noguris.

Vēloties gūt atjaunojošu un atspirdzinošu miegu, Jums ir jāpārliecinās, ka katru nakti iegulieties tīrā, svaigā gultā, kurā atrodas augstas kvalitātes matracis, galvas atbalstu nodrošinošs spilvens un ērta, ādai patīkama gultas veļa.

Dormeo ir pagodināts Jums sniegt labāko, kas vien ir pieejams.

Cilvēka dzīvē ir pieci galvenie notikumi: dzimšana, ēšana, gulēšana, mīlestība un miršana.

E.M. Forster

12 gadu pastāvīga attīstība, lai piedāvātu Jums miegu, ko vēlaties un esat pelnījis.

Dormeo nav tikai zīmols. Cilvēki, kas strādā Dormeo, velta savu laiku un pūles, lai Jums piedāvātu pašu labāko - komfortablus un inovatīvus risinājumus miega pasaulē, uzlabojot Jūsu miega kvalitāti.

Vairāk kā 300 produktu labākam miegam un ērtākai dzīvei

Kā tas viss sākās...

Tas viss sākās 2002. gadā, kad Dormeo laida klajā savu pirmo putu matraci, iepazīstinot to ar televīzijas starpniecību.

Matrača panākumi bija labi - tā lieliskās īpašības, izcilo materiālu klātbūtne un klientu atsauksmes lika mums turpināt iesākto darbu un koncentrēties jaunu materiālu attīstīšanu, to kombinēšanu. Pats galvenais - mums bija un ir svarīgi, lai cilvēki spētu gūt izcilu miegu katru nakti.

Pēc 15 gadu smaga darba mēs lepni varam teikt, ka esam guvuši labus panākumus, tomēr joprojām strādājam pie mūsu vīzijas.

Esam laiduši klajā vairāk kā 300 dažādu produktu, kas uzlabo miega un dzīves kvalitāti. Matrači, spilveni, matraču pārklāji, gultas veļa, produkti bērniem, interjera dekoratīvie elementi, vannas istabas aksesuāri un dažādi citi produkti, kas padara Jūsu dzīvojamo vidi ērtāku un mājīgāku.

Mēs vēlamies dot Jums vairāk

Šodien Dormeo ir pazīstams visā pasaulē un mūsu produkti ir atraduši savu ceļu uz vairākiem miljoniem guļamistabu Eiropā un citviet, uzlabojot dzīves kvalitāti Dormeo produktu lietotājiem. Mēs lepojamies, ka var Jums sniegt inovatīvus produktus, kas izgatavoti no tradicionāliem un moderniem materiāliem. Mēs ņemam vērā klientu vēlmes un piedāvājam modernus produktus..

Mūsu nesenākais sasniegums!

Inovācija visas pasaules mērogā - putu atsperes - tikai pie Dormeo!

Mūsu nesenākā inovācija ir revolucionārā Octaspring tehnoloģija. Pateicoties beļgu tautības izgodrotājam Vilijam Popam (Willy Pope), mēs izmantojam Octaspring tehnolģiju Dormeo Air līnijas matračos.

Octaspring tehnoloģija sevī ietver medus šūnu formas putu atsperi, kas sevī ietver metāla atsperes īpašības un Memory putas.

Katrai Octaspring atsperei ir astoņstūrainas šūnas dizains, ļaujot tai kustēsties katrā virzienā, tajā pat brīdī nodrošionot balstu, komfortu un ventilāciju.

Dormeo Octaspring tehnoloģija sniedz vislabāko komfortu un šīs putu atsperes ir iestrādātas vairākos matračos.

Ikvienā šajā matracī Memory putu Octaspring tehnoloģija piedāvā citādu stingruma līmeni, kas ir sistematizēts tā, lai nodrošinātu izcilu atbalsta līmeni, elastīgumu un pielāgošanos ķermeņa formām veselīga un mierīga miega gūšanai.

Apskatiet nākamās paaudzes augstākās kvalitātes Octaspring tehnoloģijas matračus!

Mēs esam daļa no Jūsu kopienas - un vēlamies Jums sniegt labāko!

Sociālā atbildība

Dzīve mēdz izspēlēt jokus un novest cilvēkus līdz dažādām, neparedzamām situācijām. Dormeo ir šeit, lai palīdzētu ar dažādiem ziedojumiem gan personām individuāli, gan labdarības organizācijām.

Atbildība par dabu

Mums ir tikai viena planēta - Dormeo vēlas to uzturēt zaļu un laimīgu.

Cilvēka dzīvē ir pieci galvenie notikumi: dzimšana, ēšana, gulēšana, mīlestība un miršana. - E. M. Forsters

Spiediet šeit un izvēlieties Dormeo produktu sev - sāciet gulēt labāk, Jūs esat to pelnījis!