IZVĒLIES KATEGORIJU
Mūsu veikali
Club 5
0
€0,00
Losd fsdf sd
Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Spilveni

Spilveni

Dormeo spilveni sniedz atbalstu, taču spēj arī radīt sajūtu, ka guli mīkstā makonī.
Aplūko mūsu plašo spilvenu klāstu un izvēlies sev piemērotāko.

Kārtot pēc Atlasīt pēc

21 atsauksmes

Aizvērt
Page:
  1. 1
  2. 2

21 atsauksmes

Aizvērt
Page:
  1. 1
  2. 2

DORMEO SPILVENI

Ir svarīgi izvēlēties atbilstošu spilvenu, jo tas būtiski ietekmē miega kvalitāti un vispārējo labsajūtu. Nepiemērots spilvens var izraisīt sāpes sprandā un mugurā un pasliktināt miegu, turklāt zemas kvalitātes pildījums var saasināt alerģijas izpausmes. Lai rūpētos par savu veselību, ieteicams ik pēc diviem gadiem nomainīt spilvenu.

Kā izvēlēties piemērotu spilvenu?

Agrāk izplatītie kvadrātveida spilveni nav tik praktiski, kā savulaik uzskatīts. Guļot cilvēks grozās no vieniem sāniem uz otriem, tāpēc taisnstūrveida spilvens ir daudz ērtāks.

Jāņem vērā arī spilvena forma: vai tā ir klasiska vai anatomiska.

Anatomiskas formas spilvens ir piemērots cilvēkiem, kuri guļ uz sāniem vai uz muguras.

Klasiskas formas spilvens ir piemērots gulēšanai visās pozās.

Lai izvēlētos atbilstoša augstuma spilvenu, pievērs uzmanību ķermeņa novietojumam pozā, kurā Tu visbiežāk guli. Gulēšanai uz vēdera vai uz muguras ērtāks būs zemāks spilvens, turpretī, ja Tu pārsvarā guli uz sāniem, ieteicams izvēlēties augstāku spilvenu. Tiem, kuri bieži maina gulēšanas pozu, piemērots būs vidēji augsts spilvens vai arī spilvens ar regulējamu augstumu.

Izvēlies sev piemērotāko spilvenu, izpildot testu: testu.

Dormeo spilveni ir pieejami šādos izmēros: 30x50 cm, 40x60 cm, 50x60 cm, 50x70 cm un 70x80 cm. Vairumam no tiem ir iespējams regulēt augstumu un stingrumu – tikai jāatver rāvējslēdzējs spilvena pārvalkā un pēc vajadzības jāizņem vai jāpievieno pildījums.

Kādu pildījuma veidu izvēlēties?

Mūsdienās ražotāji spilvenu pildījumā izmanto gan klasiskās dūnas un spalvas, gan modernus sintētiskus materiālus, kā arī poliuretāna jeb Memory putas. Alerģiskiem cilvēkiem ieteicams izvēlēties ar sintētiskām šķiedrām pildītus spilvenus, jo tās neuzkrāj mitrumu un neveido labvēlīgu vidi putekļu ērcītēm. Kad esi izvēlējies pildījumu, pārbaudi spilvena elastību, uzspiežot uz tā virsmas ar plaukstu. Kvalitatīvs pildījums atgūs sākotnējo formu jau pēc 3–5 sekundēm. Spilvenu ieteicams arī satvert aiz stūra un sakratīt – ja pārvalks stūrī paliek tukšs, tas nozīmē, ka spilvenā ir izmantots pārāk maz pildījuma materiāla un uz tā nebūs ērti gulēt.